Zapraszamy do  zapoznania się z ofertą dotyczącą urządzenia Trackimo TRKM-1000 z abonamentem.

 

Lokalizator GPS e-TOLL gotowy do użycia

Lokalizator GPS e-TOLL ze znajdującą się na wyposażeniu aktywną kartą SIM jest gotowy do użycia od razu po podłączeniu; odpowiednie skonfigurowanie pozwala na przekazanie danych do systemu e-TOLL w czasie rzeczywistym. Konieczna jest jedynie rejestracja firmy i pojazdu na stronie rządowej e-TOLL przy użyciu BiznesID, które widnieje na urządzeniu.

Karta SIM nie wymaga rejestracji

Karta SIM nie wymaga rejestracji. Karta typu M2M jest zintegrowana z urządzeniem, dzięki czemu nie trzeba podpisywać umowy z żadnym operatorem ani przekazywać żadnych danych osobowych.

Bez umowy, na własność, bez opłat miesięcznych

Bez umowy, na własność, bez opłat miesięcznych. Nie wymagamy żadnych dodatkowych formalności, wystarczy wybrać długość okresu, przez który będzie działało urządzenie i to wszystko. Przed upływem wybranego okresu można przedłużyć działanie lokalizatora na kolejny okres.

O ewentualnych problemach informują sygnały wizualne i dźwiękowe

O ewentualnych problemach z łącznością GSM/GPS i niskim stanie środków na rachunku IKK informują sygnały wizualne i dźwiękowe – urządzenie posiada dwie diody oraz głośnik. Opis sygnałów znajduje się w instrukcji.

Do samodzielnego montażu

Urządzenie, które z łatwością można przenosić między pojazdami, jest przygotowane do samodzielnego montażu do gniazda zapalniczki w każdym rodzaju pojazdu lub na stałe – w instalację 12V/24V. Działa w szerokim zakresie napięcia zasilania, bez problemów radzi sobie w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusach. W przypadku podłączenia do gniazda zapalniczki konieczna jest weryfikacja stabilności połączenia z gniazdem i utrzymania wymaganego napięcia zasilania.

Dostępne od ręki

Szczegóły dotyczące Trackimo TRKM-1000: https://uslugi.zmpd.pl

UWAGA: na dziś urządzenie nie obsługuje systemu SENT.